İş Yeri Güvenlik Sistemleri - İdeal Çözümler.

Kurumsal Kamera Kayıt ve Depolama Çözümleri

Sistemlerinizi Canlı Her Yerden izleyin

Güvenlik kamerası sistemlerinin bir kolu da işyeri kamera sistemleri olarak bilinir. İşyeri kamera sistemleri işyerinin büyüklüğüne göre ahd sistem veya ip sistem olarak kullanılır. İşyeri kamera sistemleri küçük olan işletmelerde ahd sistem kameralar kullanılırken belli bir ölçeğin üstü olan ve kamera eklenmesi yapılacak iş yerlerinde ip sistem tercih edilir. İş yerinin bulunduğu iş koluna göre normal sistemler veya wifi kablosuz sistem kameraları tercih edilebilir. Sizde durmayın kendi iş durumunuza göre işyeri kamera sistemleri edinin.

Kamera Kayıt Sistemleri (VideoRecorder), network ünüze dahil edilir. Analog kayıt cihazı(DVR), Dijital kayıt cihazı (NVR) olarak konuşlandırılır. IP Kameralar için NVR, analog AHD ler için DVR kullanılır.

Speed Doom kameralarla 360 derece mekan izleme şansı yakalanabilir.

 

Dome Camera

geniş alanların izlenmesinde tercih edilebilmektedir. Dış etkenlere karşı dayanıklı olarak üretilebilen Dome IP kameralar, kullanıcıların çözünürlük ve otomatik zoom ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Box Camera

Genellikle iç mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış olup dış ortamlarda kullanılacağında uygun tedbirler almak gerekebilmektedir. Internet veya Intranet üzerinde uzaktan izleme, FTP veya E-posta üzerinden olaya bağlı resim gönderebilme, PPPoE veya DDNS desteğine sahip olabilmektedir.

Speed Dome Camera

kamera açısı dijital olarak kontrol edilebilen kameralardır. Bulunduğu konuma göre istenilen bölgeyi göstermesi sağlanabilmektedir.

Görsel

Çözümler ve Uygulamaları

İster evinizden ister telefonunuzdan canlı olarak izleyebilir yönetebilirsiniz.

Bizimle iletişime Geçin

Lütfen bizimle iletişime geçin. İşyeriniz, ofisiniz için kurumsal profesyonel çözümleri  uygulayalım. En güncel  teknolojiler ile en kaliteli en hızlı hizmete ulaşın.