Logo Yazılım Çözümleri.

Logo Yazılımı Nedir?

LOGO Yazılım, müşterilerinin gelişim ve ilerlemesine katkı sunacak olan çözümlerini getirerek sistemsel olarak ilerleme göstermelerini sağlayan bir şirket olarak ihtiyaçlara yönelik çözümler geliştirmektedir.

Kuruluş gösterdiği tarihten bu yana farklı sektörde ve ölçekte işletmelere çözümler sunarak gelişim ve ilerleme odaklı, teknoloji ile uyumlu ve birbirine entegre hizmetleri sizlere sunmaktadır. 1984 yılından bu yana kuruluşundan beri pek çok sektöre özgü hizmetler sunarak ilerleme ve güncel vizyonunu korumaktadır. LOGO Yazılım ürün ve kampanyaları ile siz de sürdürülebilir başarı ve büyüme odaklı ilerleme sürecinde yerinizi alabilirsiniz. LOGO Yazılım tüm sektördeki paydaşları ile hedefler oluşturup aynı inanç ve özveri ile çalışmalar göstererek geleceğe yönelik sistemli adımlar atma vizyonunu da benimsemektedir.

  • LOGO Yazılım ürün ve hizmetleri hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

ERP - Kurumsal Kaynak Planlama

ERP, Türkçeye Kurumsal Kaynak Planlama olarak çevrilen Enterprise Resource Planning kelimelerinin kısaltmasıdır. Tanımı işletmelerin muhasebe, satış-satınalma, banka, stok yönetimi, dış ticaret gibi günlük iş faaliyetlerinin tamamını yönetmek, planlamak ve desteklemek için kullanılan özelleştirilmiş yazılımlar şeklinde yapılabilir

CRM - Müşteri İlişkileri Yönetimi

Müşteri İlişkileri Yönetimi Programı diğer adıyla Logo CRM, ürün veya hizmet satışı yapan işletmelerin satış öncesi – satış sonrası, saha ve pazarlama operasyonlarını etkin şekilde yönetmelerini sağlar. Logo ürünleri ile tam entegre yapısı ekstra uygulamalara ihtiyaç duymadan tüm şirket yapınızın yekpare çalışmasını sağlar.

HRM - İnsan Kaynakları Yönetimi

İnsan kaynakları yönetimi ürünleri, İK departmanının ihtiyaç duyduğu tüm süreçlerin yasal mevzuatlara uygun şekilde tek noktadan optimize bir şekilde yürütürsünüz. Logo Yazılım tarafından bir çok hedefe cevap verebilmesi için geliştirilen Bordro ve İnsan Kaynakları Yönetimi ürünleri temel ve ileri düzey süreçlerin kolayca yönetilmesine yardımcı olur.

İş Analitiği - Verilerinizi Anlamlı Bilgilere Dönüştürün

Logo iş analitiği çözümleriyle, işletmenizin kurumsal performansını, şirket içi davranışlarınızı, veri karmaşası içerisinde fark edilmeyen fakat şirket faaliyetlerinde önem arz edecek bilgileri ortaya çıkartırsınız. Elde edilen bu ham verileri analiz eder, raporlar ve görselleştirirsiniz. Kolayca yorumlar, kurum içi iş zekası oluşturularak doğru bilgileri elde eder, hızlı bir şekilde işleme alırsınız.

E-Çözümler | Çözüm Logo farkıyla dijital dönüşüm

e-Çözümler, özel sektör ve kamu kurumlarının dijital dünyanın avantajlarını kullanarak işlemlerini internet ve bilgisayar tabanlı yapıya geçirmelerini amaçlamaktadır. Bu sayede günümüz bilişim dünyasında tüm hizmetler ve belgeler şeffaflaşarak, işlemler daha güvenli hale getiriliyor. Zaman, kağıt, iş gücü maliyetleri minimize edilerek tam bir dönüşüm hedefleniyor.

Bizimle iletişime Geçin

Lütfen bizimle iletişime geçin. İşyeriniz, ofisiniz için kurumsal profesyonel çözümleri  uygulayalım. En güncel  teknolojiler ile en kaliteli en hızlı hizmete ulaşın.